Hakkımızda

White and White Modaevi hayalinizdeki gelinliği size özel tasarımlarla hayata geçiriyor. Size özel gelinlik tasarımını “haute couture “yapan unsurlar sadece kaliteli malzeme, yüksek kalitede dikiş ve vücut ölçülerinize uygunluk olarak tarif edilemez. Gelinliğinizi özel yapan stilinizdir!

Gelinliğe bakışınız değişecek…

“White and White“ öyküsü 10 yıl önce düşlerinize dokunma heyecanıyla başladı. Düşlerinizdeki gelinlik , gece elbisesi ve tüm konsept kostümleri hayata geçirmek esin kaynağımızdı ve heyecan verici tüm haute couture tasarımlar esin kaynaklarında hayat bulurlar.

Modern tasarımlar ve stil sahibi gelinler

“White and White” ekibi olarak önce sizin öykünüzü dinleriz. Biliyoruz ki özel zamanlarınız için hayal ettiğiniz tasarımlar öncelikle kişiliğinizle ve ruhunuzla uyuşmalıdır. Sizi bütünleyecek ve ışıl ışıl parlamanızı sağlayacak gelinlik ve giysi tasarımları özel yaklaşımları ve her detayın titizlikle ele alınmasını hak eder.

Gelinliğiniz tüm detaylarıyla kişiliğinizi ve stilinizi yansıtmalıdır. Ancak o zaman bir gelinlik için tam anlamıyla “size özel” denebilir. Bize ulaşmanızı sağlayan tüm yollar işimize bu hassasiyet ve özenle yaklaşmamızdan kaynaklanır.
Düşlediğiniz yani sizi anlatan , mutluluğunuzu yansıtan dokunuşlar ve gerçek bir gelinlik tasarımı!

Sizlerle tanışmak ve öykünüzü anlatan hayalinizdeki gelinliği birlikte yaratmak heyecanı başlangıç noktamız olmaya devam ediyor.

Esin perilerimize “şimdi“ hoş geldiniz diyoruz…

find out